AIMC-0402HQ-4N3B-T
MFR.Part #
AIMC-0402HQ-4N3B-T
JLCPCB Part #
C3911225
Description
130mΩ 20@250MHz 4.3nH 600mA 6GHz 0402 Inductors (SMD) ROHS