AIMC-0402HQ-2N7B-T
MFR.Part #
AIMC-0402HQ-2N7B-T
JLCPCB Part #
C3910959
Description
2.7nH 20@250MHz 6GHz 700mA 90mΩ 0402 Inductors (SMD) ROHS