AIMC-0402HQ-2N5C-T
MFR.Part #
AIMC-0402HQ-2N5C-T
JLCPCB Part #
C2048961
Description
2.5nH 20@250MHz 6GHz 70mΩ 800mA 0402 Inductors (SMD) ROHS