AIMC-0402HQ-2N4S-T
MFR.Part #
AIMC-0402HQ-2N4S-T
JLCPCB Part #
C3910732
Description
2.4nH 20@250MHz 6GHz 70mΩ 800mA 0402 Inductors (SMD) ROHS