AIMC-0402HQ-2N2S-T
MFR.Part #
AIMC-0402HQ-2N2S-T
JLCPCB Part #
C3910520
Description
2.2nH 20@250MHz 6GHz 70mΩ 800mA 0402 Inductors (SMD) ROHS