AIMC-0402HQ-1N8B-T
MFR.Part #
AIMC-0402HQ-1N8B-T
JLCPCB Part #
C3910497
Description
1.8nH 20@250MHz 6GHz 70mΩ 800mA 0402 Inductors (SMD) ROHS