AIMC-0402HQ-12NH-T
MFR.Part #
AIMC-0402HQ-12NH-T
JLCPCB Part #
C2048987
Package
0402
Description
12nH 200mΩ 22@250MHz 4GHz 500mA ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS