AIAC-2712C-43N5J-T
MFR.Part #
AIAC-2712C-43N5J-T
JLCPCB Part #
C2045319
Package
SMD,2.5x6mm
Description
2.5A 43.5nH 6.7mΩ ±5% SMD,2.5x6mm Power Inductors ROHS