AIAC-1512C-12N5J-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
AIAC-1512C-12N5J-T
JLCPCB Part #
C2046561
Package
SMD,3.3x2.5mm
Description
12.5nH 3mΩ 4.3A Unshielded Inductor ±5% SMD,3.3x2.5mm Power Inductors ROHS