AIAC-1008C-15NK-T
MFR.Part #
AIAC-1008C-15NK-T
JLCPCB Part #
C2045248
Package
SMD,1.9x3.2mm
Description
15nH 7.3mΩ 900mA ±10% SMD,1.9x3.2mm Power Inductors ROHS