AFBC-Q0805-400-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
AFBC-Q0805-400-T
JLCPCB Part #
C5581168
Package
0805
Description
1 100mΩ 40Ω@100MHz 0805 Ferrite Beads ROHS