AFBC-Q0805-260-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
AFBC-Q0805-260-T
JLCPCB Part #
C5942901
Package
0805
Description
1 100mΩ 26Ω@100MHz 0805 Ferrite Beads ROHS