AFBC-Q0805H-151-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
AFBC-Q0805H-151-T
JLCPCB Part #
C7213456
Package
0805
Description
1 100mΩ 150Ω@100MHz 0805 Ferrite Beads ROHS