AEACAC054010-S915
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
AEACAC054010-S915
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2dBi 3 45.9mm 50Ω 915MHz Rubber Ducky Antenna SMA - Antennas ROHS