ADFC15-2450.00-A-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ADFC15-2450.00-A-T
JLCPCB Part #
C2649322
Package
SMD-4P,0.5x1mm
Description
-40℃~+85℃ 0.5dB 0.5dB 1.4dB 2.45GHz 2.4GHz~2.5GHz 50Ω Bandpass SMD-4P,0.5x1mm RF Filters ROHS