ACMS-Q4526C-220-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ACMS-Q4526C-220-T
Description
-40℃~+150℃ 10MΩ 2 22uH@100kHz 310mA 50V 800mΩ - Common Mode Filters ROHS