ACMP-4528-601-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ACMP-4528-601-T
Description
-40℃~+125℃ 1.5A 10MΩ 125V 2 240mΩ 50V 600Ω@100MHz - Common Mode Filters ROHS