ACML-0603U-101A-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ACML-0603U-101A-T
JLCPCB Part #
C3716438
Package
0603
Description
1 100Ω@100MHz 150mΩ 0603 Ferrite Beads ROHS