ACML-0603H-600-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ACML-0603H-600-T
JLCPCB Part #
C2661883
Package
0603
Description
1 2.5A 60Ω@100MHz 80mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS