ACML-0402HC-221-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ACML-0402HC-221-T
JLCPCB Part #
C1236502
Package
0402
Description
1 220Ω@100MHz 250mΩ 900mA ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS