ACH-40.000MHZ-EK
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ACH-40.000MHZ-EK
JLCPCB Part #
C1671166
Package
DIP-4
Description
-20℃~+70℃ 40MHz 45mA 5V HCMOS、TTL DIP-4 Crystal Oscillators ROHS