ACHL-32.768MHZ-EK
MFR.Part #
ACHL-32.768MHZ-EK
JLCPCB Part #
C1670013
Description
-20℃~+70℃ 3.3V 32.768MHz 40mA HCMOS、TTL DIP-4 Crystal Oscillators ROHS