ACHL-32.000MHZ-EK
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ACHL-32.000MHZ-EK
JLCPCB Part #
C1670550
Package
DIP-4
Description
-20℃~+70℃ 3.3V 32MHz 40mA HCMOS、TTL DIP-4 Crystal Oscillators ROHS