ACAG1204-915-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ACAG1204-915-T
JLCPCB Part #
C3284804
Package
SMD,12x4mm
Description
-40℃~+85℃ 1.6mm 12mm 15MHz 2 3.42dBi 4mm 50Ω 915MHz Ceramic Antenna SMD,12x4mm Antennas ROHS