AB-4.9152MHZ-20-B4Z
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
AB-4.9152MHZ-20-B4Z
JLCPCB Part #
C6116888
Package
HC-49U
Description
-20℃~+70℃ 20pF 4.9152MHz 50Ω ±30ppm ±50ppm HC-49U Crystals ROHS