AB-4.096MHZ-20-B4Z
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
AB-4.096MHZ-20-B4Z
JLCPCB Part #
C6116886
Package
HC-49U
Description
-20℃~+70℃ 100Ω 20pF 4.096MHz ±30ppm ±50ppm HC-49U Crystals ROHS