ABL-20.000MHZ-B2-T
MFR.Part #
ABL-20.000MHZ-B2-T
JLCPCB Part #
C1986542
Package
HC-49S
Description
-20℃~+70℃ 18pF 20MHz 40Ω ±20ppm ±50ppm HC-49S Crystals ROHS