ABLNO-81.920MHZ-T2
MFR.Part #
ABLNO-81.920MHZ-T2
JLCPCB Part #
C2029199
Package
SMD-4P,8.7x14.3mm
Description
-40℃~+85℃ 25mA 3.3V 81.92MHz LVCMOS SMD-4P,8.7x14.3mm Crystal Oscillators ROHS