ABLJO-160.000MHZ-T
MFR.Part #
ABLJO-160.000MHZ-T
JLCPCB Part #
C2021794
Package
SMD-6P,14.3x8.7mm
Description
-40℃~+85℃ 160MHz 3.3V 40mA LVCMOS SMD-6P,14.3x8.7mm Crystal Oscillators ROHS