ABC2-4.096MHZ-D4Q-T
MFR.Part #
ABC2-4.096MHZ-D4Q-T
JLCPCB Part #
C6486895
Package
SMD-4P,11.8x5.5mm
Description
-40℃~+85℃ 120Ω 18pF 4.096MHz ±100ppm ±50ppm SMD-4P,11.8x5.5mm Crystals ROHS