ABC2-20.480MHZ-4-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ABC2-20.480MHZ-4-T
JLCPCB Part #
C568460
Package
SMD-4P,5.5x11.8mm
Description
-10℃~+60℃ 18pF 20.48MHz 30Ω ±30ppm ±30ppm SMD-4P,5.5x11.8mm Crystals ROHS