ABC2-14.7456MHZ-4-T
MFR.Part #
ABC2-14.7456MHZ-4-T
JLCPCB Part #
C568452
Package
SMD-4P,5.5x11.8mm
Description
-10℃~+60℃ 14.7456MHz 18pF 35Ω ±30ppm ±30ppm SMD-4P,5.5x11.8mm Crystals ROHS