ASDM60N80KQ-R
MFR.Part #
ASDM60N80KQ-R
JLCPCB Part #
C2972866
Package
TO-252-3
Description
-55℃~+175℃ 108W 209pF 232pF 3.36nF 4V 60V 7.9mΩ@10V 80A 90nC TO-252-3 MOSFETs ROHS