ASDM40N80Q-R
MFR.Part #
ASDM40N80Q-R
JLCPCB Part #
C2972880
Package
DFN5x6-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.56nF 2.5V 29nC@10V 4.5mΩ@10V 40V 65W 780pF 80A 80pF DFN5x6-8 MOSFETs ROHS