ASDM40N80KQ-R
MFR.Part #
ASDM40N80KQ-R
JLCPCB Part #
C2972888
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.513nF 155pF 2.5V 29nC@10V 3.027nF 4.5mΩ@10V 40V 65W 80A TO-252 MOSFETs ROHS