ASDM20P13S-R
MFR.Part #
ASDM20P13S-R
JLCPCB Part #
C2972879
Package
SOP-8
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 13A 13mΩ@10V 15nC@10V 1V 2.16nF 20V 288pF 3.6W P-Channel SOP-8 MOSFETs ROHS