APSWPA4012S4R7MTF
Extended
Manufacturer
APV
MFR.Part #
APSWPA4012S4R7MTF
JLCPCB Part #
C5363861
Package
SMD,4x4mm
Description
1.05A 1.15A 163mΩ 4.7uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS