APLH1608-1R8MPTD9
MFR.Part #
APLH1608-1R8MPTD9
JLCPCB Part #
C50325840
Package
0603
Description
1.8uH 312mΩ 780mA Multilayer inductor ±20% 0603 Power Inductors ROHS