ANRL252010-1R5N
MFR.Part #
ANRL252010-1R5N
JLCPCB Part #
C7427180
Package
1008
Description
1.5uH 1.7A 2.05A Magnetic Shielded Inductor ±30% 1008 Power Inductors ROHS