APLD1608-6R8KPTD3
MFR.Part #
APLD1608-6R8KPTD3
JLCPCB Part #
C50325717
Package
0603
Description
12 20MHz 5mA 6.8uH Multilayer inductor ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS