APH201608C100MP01
Extended
Manufacturer
APV
MFR.Part #
APH201608C100MP01
JLCPCB Part #
C54123745
Package
0806
Description
10uH 690mΩ 900mA 900mA Molded Inductor ±20% 0806 Power Inductors ROHS