APSWPA8065S4R7MTF
MFR.Part #
APSWPA8065S4R7MTF
JLCPCB Part #
C5363654
Package
SMD,8x8mm
Description
22mΩ 4.7A 4.7uH 8.5A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS