APCW2012-121P2T
Extended
Manufacturer
APV
MFR.Part #
APCW2012-121P2T
JLCPCB Part #
C6808112
Package
SMD-4P,2x1.2mm
Description
-40℃~+85℃ 10MΩ 120Ω@100MHz 2 300mΩ 370mA 50V SMD-4P,2x1.2mm Common Mode Filters ROHS