APBH4516-600WTD16
Extended
Manufacturer
APV
MFR.Part #
APBH4516-600WTD16
JLCPCB Part #
C50326246
Package
1806
Description
-55℃~+125℃ 6.2A 60Ω@100MHz 9mΩ ±25% 1806 Ferrite Beads ROHS