APBH3216-110WTD16
Extended
Manufacturer
APV
MFR.Part #
APBH3216-110WTD16
JLCPCB Part #
C50326216
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10mΩ 11Ω@100MHz 6.2A 1206 Ferrite Beads ROHS