APBH2012-900WTD16
Extended
Manufacturer
APV
MFR.Part #
APBH2012-900WTD16
JLCPCB Part #
C50326200
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 4.2A 45mΩ 90Ω@100MHz ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS