AHW2520C-100JTF
Extended
Manufacturer
APV
MFR.Part #
AHW2520C-100JTF
JLCPCB Part #
C7427073
Package
SMD,2.9x2.8mm
Description
100mA 10uH 12.7Ω 18@7.9MHz 25MHz Wire-wound chip inductor ±5% SMD,2.9x2.8mm Inductors (SMD) ROHS