APBH1005-121WTD16
Extended
Manufacturer
APV
MFR.Part #
APBH1005-121WTD16
JLCPCB Part #
C50326142
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 1.1A 120Ω@100MHz 150mΩ ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS