APBE3225-800WTD13
MFR.Part #
APBE3225-800WTD13
JLCPCB Part #
C50326115
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 30mΩ 5.2A 80Ω@100MHz ±25% 1210 Ferrite Beads ROHS