AHW2012F-150KTF
MFR.Part #
AHW2012F-150KTF
JLCPCB Part #
C6808056
Description
10 100mA 15uH 16MHz 4.2Ω Wire-wound chip inductor ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS